Naši dodavatelé

Fanuc

FANUC nabízí nejširší sortiment průmyslových robotů na světě, který zahrnuje 9 řad kloubových robotů, delta-roboty a zvláštní řady pro obloukové svařování a natírání.

Více info: http://www.fanuc.eu/cz/cs/roboty

Omron

Industrial Automation je předním světovým výrobcem technicky vyspělých produktů průmyslové automatizace a dodavatelem expertních řešení. Omron Industrial Automation se věnuje poskytování nedostižných automatizačních produktů a odborných řešení, přizpůsobených zákazníkům, pro všechny průmyslové obory.

Více info: https://industrial.omron.cz/cs/products/industrial-robots

Hardy

Hann Kuen je výrobce specializovaný na frézovací a vrtací vřetena, frézovací a vrtací hlavy, upínací systémy, polohovací jednotky a systémy, hydraulické polohovací systémy s 30-ti letou tradicí. 

Více info: http://www.hardy-tw.com/en/

UIRobot

Výrobce miniaturních kontrolerů pro krokové motory. Poskytuje řešení od krokových motorů až po zpětnovazebně řízené pohony. Nabídkou výrobce jsou také Scara a Delta roboty.

Více info: http://www.uirobot.net

Precizika

Litevská společnost PRECIZIKA historicky patří mezí nejkvalitnější výrobce vysoce přesných skleněných škál pro odměřovací systémy. Své výrobky dodává předním výrobcům vysoce přesných enkodérů a měřících přístrojů. Společnost precizika se od roku 1991 zaměřila také na kompletní výrobu rotačních, lineárních a úhlových enkodérů, které svou přesností a spolehlivostí patří mezi absolutní špičku v oboru.

Více info: http://metrology.precizika.lt/

ifm

ifm značí vysoce kvalitní výrobky "Made in Germany". 70 % portfolia produktů je vyvíjeno a vyráběno právě tam. Všechna výrobní a vývojová střediska podléhají vysokým standardům kvality, ať už se jedná o pracovní podmínky zaměstnanců, ochraně životního prostředí nebo vysoké úrovně kvality ve vývoji a výrobě.

Více info: http://www.ifm.com/cz/cs

JVL
ITD

Tradiční čínský výrobce kvalitních LCD obrazovek, monitorů pro kiosky, dotykových průmyslových panelů s integrovaným PC a také speciálních zákaznických displejů. ITD-TECH dodává dotykové panely pro OEM partnery, monitory do zdravotnictví, LCD panely pro kiosky a bankomaty, obrazovky pro reklamní účely a dokáže také ve spolupráci s odběratelem vyvinout, vyrobit a dodat speciální zobrazovací jednotky.

Více info: www.itd-tech.com